Česká spořitelna Servis24 vstup na účet

Všichni klienti České spořitelny mohou spravovat své finance pomocí internetového bankovnictví, které patří rozsahem nabízených služeb i bezpečností k nejlepším v České republice. Přihlásit se do něj můžete pomocí uživatelského jména a hesla, které dostanete při prvním založení účtu na pobočce. Přes internetbanking můžete následně přijímat či odesílat domácí a zahraniční platby, platit složenky, nastavovat inaksa a SIPA a případně i měnit a povolovat limity na platebních kartách. Servis24 vstup na účet od České spořitelny je k dispozici na oficiálních stránkách značky. Ty se nacházejí na adrese servis24.cz a nabízejí všem klientům možnost bezpečného přihlášení. My se níže blíže podíváme na některé otázky s přihlašováním spojení.

Vstup na účet Servis24 České spořitelny

K přihlášení ke svému účtu stačí znát své klientské číslo a heslo. To, jak postupovat, pokud tyto údaje zapomenete, najdete v návodu níže. Dále si již stačí otevřít stránky z odkazu výše a po vyplnění příslušných údajů se ocitnete v ovládání účtu. Všechny transakce jsou před provedením ještě schvalovány prostřednictví autorizačních SMS s kódem, které obdržíte na mobil. To přidává další úroveň bezpečnosti a chrání tak Vaše peníze před případnými útočníky. Přes Českou spořitelnu Servis24 můžete po vstupu na účet spravovat i Vaše platební karty. U těch si doporučujeme nastavit limity a to zejména pro platby přes internet. Celkově přes internetové bankovnictví zařídíte vše potřební a i zabezpečení je na vysoké úrovni.

Zablokovaný účet či zapomenuté heslo

Když 3x po sobě zadáte špatné heslo, tak zablokujete účet. Stejně tak se občas stane, že zkrátka heslo zapomenete. Postup v obou případech je shodný. Je nutné si vyhledat tištěnou kartičku, kterou jste dostali při založení Vašeho konta a ní je uveden spolu s klientským číslem ještě tzv. bezpečnostní kód. V přihlašovacím okně na stránkách České spořitelny Servis24 vstupu na účty, kliknete na položku zapomenutá heslo/zablokovaný internetbanking a tam oba zmiňované údaje vyplníte. Následně ještě vše potvrdíte pomocí autorizační SMS a během okamžiku byste měli obdržet heslo nové.