Čsas Servis24 přihlášení

Česká spořitelna je s více než miliónem klientů největší bankou v České republice. Všem svým klientům nabízí nadstandardní služby a prvotřídní servis, jeho součástí je i internetové bankovnictví jako základní výbava ke každému účtu. Při založení svého konta tak poštou dostanete dopis s klientským číslem a bezpečnostním kódem, které využijete při prvním vstupu na účet. Následně si pak zvolíte své heslo, které budete nadále používat. Přihlašovací okénko s Čsas Servis24 přihlášením na účet můžete najít v odkazu na hlavní stránkách České spořitelna. Ty se nacházejí na adrese servis24.cz. Stačí tedy kliknout a budete přesměrování. Níže si blíže ozřejmíme některé detaily, které jsou s přihlášením do účtu spojeny.

Přihlášení k účtu Servis24 od ČSAS

Pomocí internetového bankovnictví můžete vykonávat všechny běžné platební operace. Přes internetbanking zvládnete zaplatit složenky, přijímat platby, hradit pravidelné platby za služby, jako je inkaso a SIPO a mnoho dalšího. Zažádat dokonce můžete i o úvěr, hypotéku či stavební spoření. Pokud tyto služby již některé máte aktivovány, uvidíte je na stránkách Čsas Servis24 ihned po přihlášení jako přímou součást Vašeho účtu. Stačí jen v přihlašovacím okně v odkazu výše vyplnit všechny potřebné údaje a všechny služby máte na dosah ruky. Je však nutné připomenout, že i když bezpečnostní zabezpečení internetového bankovnictví od České spořitelny je na nejvyšší úrovni, stále je nutné při přihlášení dodržovat základní bezpečnostní pravidla.

Pravidla bezpečnosti internetového bankovnictví České spořitelny

Své přihlašovací údaje na internetbanking nikdy nikomu nesdělujte a stejně pečlivě si chraňte i platební kartu a kartičku s bezpečnostním kódem, kterou jste obdrželi poštou. K přihlašování na účet České spořitelny využívejte výhradně oficiálních internetových stránek uvedených v odkazu výše, které mají před adresou https, což značí zabezpečený přenos mezi vaším počítačem a bankovnictvím. Nikdy také neklikejte na podezřelé maily. Pracovníci banky po Vás nikdy nebudou chtít znát vaše údaje pomocí e-mailu. Při prvním přihlášení na Čsas Servis24 si také nezapomeňte určit limity k Vaší platební kartě. Při dodržení všech těchto pravidel pak budou vaše peníze v 100% bezpečí.