Servis24 přihlášení na účet

Česká spořitelna patří k nejoblíbenějším bankovním domům v České republice. Klienti si u ní váží především zázemí silné finanční skupiny a široké nabídky služeb, kterými se může pochlubit – od běžných osobních a firemních účtů až po spotřební úvěry a půjčky, hypotéky, pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění a investice do podílových fondů. Všechny tyto služby můžete ovládat přímo z pohodlí Vašeho domova pomocí internetového bankovnictví. Přihlášení na účty Servis24 je k dispozici všem klientům České spořitelny. Internetbanking dostanete ihned po založení jako součást základní nabídky služeb spolu např. s platební kartou, atd. Přihlásit se je možné pomocí oficiálního odkazu, která najdete na adrese https://www.servis24.cz.

Začínáme se Servis24 přihlášením na účet

Přihlásit se ke svému osobnímu kontu i ovládat své služby je velice jednoduché. Při prvním zřízení služby obdržíte od České spořitelny všechny potřebné údaje, tedy konkrétně klientské číslo a heslo. To už pak jen stačí vyplnit do okénka během přihlášení k účtu Servis24 České spořitelny na oficiálních stránkách služby, které jsme zmiňovali výše. Před internetbanking můžete v současné době odesílat a přijímat domácí platby, nastavovat inkasa, SIPA, určovat limity na platební kartě a dokonce můžete i touto cestou zažádat o půjčku, hypotéku či stavební spoření.

Autorizační SMS zprávy

Všechny zadané pokyny je následně nutné autorizovat ještě pomocí tzv. autorizačních SMS, které obdržíte na svůj mobilní telefon, jehož číslo jste uvedli během první zřizování služby na pobočce banky. Celkově by se Servis24 přihlášení na účet neměl být problém a podle popsaného návodu výše si s ním jistě poradíte. Během celého procesu a při používání internetového bankovnictví obecně je však dobré dodržovat některé základní bezpečnostní pravidla, na které se nyní podíváme blíže.

Internetbanking České spořitelny – poznámky k bezpečnosti

Před tím, než se přihlásíte, vždy zkontrolujte, že jste na oficiálních stránkách České spořitelny a že koncovka internetové adresy obsahuje nápis https, místo obvyklého http. To značí, že spojení je kódované a nemůže ho tak nikdo odposlechnout během přenosu. Autorizační SMS zaručují velký stupeň ochrany, ale zvýšenou pozornost je v nastavení internetového bankovnictví věnovat také platební kartě. Po té, co Servis24 přihlášení do účtu provedete, nastavte v příslušné položce limity na platební kartě. Samozřejmě také nikdy nenechávejte v blízkosti platební karty PIN. To je sice známá poučka, ale bohužel někteří klienti se jí stále neřídí. Při správném používání patří internetbanking České spořitelny k nejlepším ve své kategorii.